Strzelnica U27

Zrób prezent sobie lub najbliższym. Kup voucher już teraz!

Szkolenia strzeleckie dla kobiet

Nowa forma aktywności fizycznej.

Proponujemy cotygodniowe treningi strzeleckie, które poprawią twoją kondycję fizyczną, nauczą cię koncentracji i prawidłowej reakcji na stres. Strzelanie znakomicie relaksuje i poprawia humor! To sport dla wszystkich: nie trzeba być młodą i wysportowaną, z niebywałą kondycją fizyczną. Ten sport nie jest trudny, głośny, niebezpieczny! Wręcz przeciwnie, my kobiety jesteśmy w nim bardzo dobre. Moc jest z nami!

Treningi poprowadzi instruktorka strzelectwa sportowego Paulina Ptaszyńska. Zapraszamy w każdą środę o godz. 19.00 do 20.30.

Cena jednego spotkania strzeleckiego: 150,00 zł, w tym otrzymasz pełne wyposażenie -broń i amunicję (ok. 150 szt. amunicji 9x19mm na miesiąc). Do twojej dyspozycji będą: dynamiczna oś strzelecka, przesłony, tarcze.

Pierwszy trening w tym roku 03. lutego. Do zobaczenia!

Zapisy do sekcji kobiecej pod numerem telefonu 888 491 333.

 

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
;