Strzelnica U27

Zrób prezent sobie lub najbliższym. Kup voucher już teraz!

Szkolenie Pistoletowe Podstawowe

05-06 lutego 2022

Jeżeli chcesz zacząć systematycznie trenować strzelanie dynamiczne to zapraszamy na dwudniowe szkolenie pistoletowe, które jest niezbędne by bezpiecznie posługiwać się bronią poza stanowiskiem strzeleckim

To szkolenie jest dodatkowo poszerzone o elementy samoobrony, byś nosząc broń wiedział, na ile możesz sobie pozwolić, by nie złamać przepisów prawa w sytuacjach krytycznych.

Szkolenie poprowadzi Maciek Doryk - z wykształcenia kryminolog, instruktor strzelectwa, sztuk walki, biegły sądowy i ratownik medyczny. 

Szkolenie trwa łącznie 8 godzin i jest skierowane do osób posiadających pozwolenie na broń lub strzelecką licencję zawodniczą.

Zaczynamy w sobotę 05 lutego od 14.00 do 18.00, a kończymy w niedzielę 06 lutego w godzinach 10.00 - 14.00.

Cena dwudniowego szkolenia dla osób z bronią własną: 500 zł (należy mieć 200 szt. amunicji własnej).

Cena szkolenia dla osób bez broni: 500 zł + 250 zł za 200 szt. amunicji kal. 9x19 - strzelnica wyposaży w pistolet, pas, kaburę i ładownicę.

Szkolenie jest dla 6-10 osób. 

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie T: 888 491 333 lub mejlowo: biuro@u27.pl

 

 

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
;