Strzelnica U27

ZRÓB PREZENT SOBIE LUB NAJBLIŻSZYM. KUP VOUCHER JUŻ TERAZ!

GROT i VIS - testy broni z FB "Łucznik"

Z okazji I Mistrzostw Strzeleckich Polski Kawalerii Fabryka Broni "Łucznik" PGZ z Radomia dostarczy na zawody oraz do testów strzeleckich karabinki MSBS GROT i pistolety VIS.

Na sali konferencyjnej w godz. 12.00 - 18.00 będą prezentowane różne modele broni FB "Łucznik" i będzie można uzyskać cenne informacje o polskiej broni od ekspertów z tej fabryki.

Tego dnia, w sobotę 26. listopada w godzinach 11.00 - 18.00, będzie można wziąć udział w Otwartych Zawodach o Puchar dla Najlepszego Strzelca na Karabinku GROT - zwycięzca otrzyma również Upominek GOLD Strzelnicy U27.

Zawody składają się z jednej konkurencji: 10 strzałów kal. 223 rem z karabinka GROT z kolimatorem na odległość 25m do tarczy historycznej. Cena 70 zł.

W trakcie zawodów zostanie wyłoniona najlepiej strzelająca Pani oraz najlepiej strzelający Junior, którzy oprócz Pucharów otrzymają Upominki Strzelnicy U27.

Przez cały dzień będie można testować karabinki Grot i pistolety VIS - cena strzelań testowych:

  • 10 strzałów z karabinka MSBS GROT kal. 223 Rem - 70 zł,
  • 10 strzałów z pistoletu VIS kal. 9x19 - 50 zł
  • 10 strzałów z Grota + 10 strzałów z VISA - 110 zł

Nagrody zwycięzcom I Mistrzostw Strzeleckich Polski Kawalerii oraz Otwartych Zawodów o Puchar dla Najlepszego Strzelca na Karabinku MSBS GROT zostaną wręczone tego samego dnia o godz. 18.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

 

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
;