Strzelnica U27

Zrób prezent sobie lub najbliższym. Kup voucher już teraz!

Otwarte Kawaleryjskie Zawody Strzeleckie

30-31 lipca

To już kolejna edycja Otwartych Kawaleryjskich Zawodów Strzeleckich w ramach VIII Warszawskich Dni Kawaleryjskich, tym razem o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Zapraszamy wszystkich miłośników strzelectwa oraz tych, którzy nie odkryli w sobie jeszcze tej pasji, ale zawsze chcieli spróbować. Zawody są otwarte dla wszystkich, także dla kobiet i dzieci. Nie trzeba mieć pozwolenia na broń, strzela się pod opieką instruktorów Strzelnicy U27 i na broni i amunicji strzelnicy.

Zawody dla dorosłych składaja się z 3 konkurencji:

1. AR 15 kal. 223 Rem - 8 strzałów do tarczy tradycyjnej na 25 m.

2. CZ 445 (repetier) kal. 22lr - 10 strzałów do tarczy historycznej na 15 m.

3. Rewolwer S&W kal. 38 Spec. 6 strzałów do tarczy historycznej na 10 m.

Cena za wszystkie 3 konkurencje 100 zł. Po dokonaniu kolejnej opłaty można ponownie wziąć udział w zawodach. Wygrywa najlepszy wynik, który jest sumą punktów ze wszystkich 3 konkurencji. Można wystartować w klasie Open, MUNDUROWEJ, lub Puchar dla najlepiej strzelajacej Pani.

Zawody dla dzieci i młodzieży składają się z 2 konkurencji:

1. Pistolet Haemmerli kal. 22 lr, 10 strzałów do tarczy historycznej na 10 m.

2. Karabinek S&W kal. 22 lr, 10 strzałów do tarczy tradycyjnej na 25 m.

Cena za 2 konkurencje 50 zł. Po dokonaniu kolejnej opłaty można ponownie wziąc udział w zawodach. Wygrywa najlepszy wynik, który jest sumą punktów z dwóch konkurencji.

NAGRODY:

Wyłonienie zwycięzców i wreczenie nagród odbędzie się w niedzielę 1. sierpnia o godz. 14.15 w Łazienkach Królewskich w Warszawie na błoniach za Ermitażem. Do wygrania są Puchary Starosty Warszawskiego Zachodniego, vouchery na Strzelnicę U27 i nagroda specjalna voucher na weekendową jazdę zatankowanym samochodem marki Hyundai.

Po rozdaniu pucharów i nagród o godz. 15.00 odbędzie się pokaz konny Szwadronu Honorowego 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. J. Kozietulskiego.

Szczegółowy program VIII Dni Kawaleryjskich znajdziecie na stronie internetowej www.dnikawaleryjskie.pl

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
;