Strzelnica U27

ZRÓB PREZENT SOBIE LUB NAJBLIŻSZYM. KUP VOUCHER JUŻ TERAZ!

poppery polimerowe

Nudzi Cię strzelanie do papieru? Twoja strzelnica nie pozwalana strzelanie do celów stalowych? A może nie lubisz dźwigać kilkudziesięciu kilogramów stali przy każdej wizycie na strzelnicy? Jeśli odpowiedziałeś „Tak” na chociaż jedno z powyższych pytań mamy dla Ciebie coś specjalnego: Polimerowe Cele Reaktywne!

 

Cechy produktu:

BEZPIECZEŃSTWO – cele polimerowe działają na zasadzie „przepuszczania” pocisku. Kula przechodzi przez warstwę polimeru oddając wystarczającą ilość energii potrzebną do przewrócenia/poruszenia celu reaktywnego. Powstały otwór automatycznie „zasklepia się”, pozostawiając jedynie małą dziurkę wielkości łebka od szpilki. NIE POWODUJE RYKOSZETÓW! Kula przechodzi przez polimer w całości (płaszcz nie oddziela się od rdzenia), znika zatem także problem latających odłamków pocisku.

MNIEJSZA MASA – cele polimerowe są wielokrotnie lżejsze od celów stalowych. KONIEC DŹWIGANIA!

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI – cele polimerowe można stosować zarówno na strzelnicach otwartych, jak i zamkniętych (brak latających odłamków pocisku). 

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Do strzelców, strzelnic, oraz firm szkoleniowych szukających innowacji oraz nowych metod treningowych. Dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu.

Kim jesteśmy?

Jako Strzelnica U27 jesteśmy dystrybutorem i centrum testowym Polimerowych Celów Reaktywnych. Cele są produkowane w Polsce!

Z jakiej amunicji można strzelać do celów reaktywnych?

Z wszelkich kalibrów pistoletowych oraz karabinowych. Zalecamy używanie pocisków FMJ (półpłaszcze, wadcuttery itp. szybciej niszczą cele).

Ile strzałów wytrzyma cel?

Przy strzelaniu a najpopularniejszych kalibrów takich jak 9x19mm, .223rem, czy 7,62x39, każdy cel spokojnie wytrzyma 1000+ strzałów. 

Cennik:

Zestaw do plate rack (podstawka + cel 15cm): 140,00 PLN 

Wymienny cel typu „plate rack”: 90,00 PLN

Wiszący „lizak” 15cm: 70,00 PLN

 

Poppery można wynajmować do strzelania w cenie 9,90zł za 2 sztuki. 

Zamówienia można składać mailowo na adres: biuro@u27.pl

Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem. 

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
;