Strzelnica U27

ZRÓB PREZENT SOBIE LUB NAJBLIŻSZYM. KUP VOUCHER JUŻ TERAZ!

Strzelnica U27 pod Warszawą

Najnowocześniejsza strzelnica sportowa w Polsce!

Takiej jakości wentylowania i oświetlenia strzelnicy krytej w Warszawie nie znajdziecie!

Mamy dla Was to co najlepsze: wentylowane dwie osie strzeleckie (11 stanowisk), gdzie powietrze jest wymieniane 6 razy na godzinę w całej kubaturze - zarówno osoby strzelające, jak i instruktorzy nie przebywają w zadymionej przestrzeni. Zawsze dostarczamy na obie osie strzeleckie świeże powietrze, które zimą jest ogrzewane. Dzięki temu możemy przeprowadzać treningi dynamiczne w znakomitych warunkach. Szybko jeżdżące tarczociągi zatrzymują się na dystansach 5, 10, 15, 20 i 25m, a tarcze na tych odległościach są oświetlone światłem ledowym o mocy 1100 lux, dzięki czemu dobrze widać wyniki na tarczach. 

Dojzad do nas jest bardzo prosty - najlepiej jechać obwodnicą i zjechać na węźle Pruszków na trasę nr 719 w kierunku na Borzęcin - po zjeżdzie z autostrady po 3 minutach będziecie na strzelnicy, gdzie mamy do Waszej dyspozycji obszerny parking.

Po strzelaniu możecie jeszcze napić się pysznej kawy i usiąść w wygodnych fotelach naszej kawiarni. Dyskretna muzyka uprzyjemi Wam relaks.

Zapraszamy na treningi statyczne i dynamiczne, przyjedź i przekonaj się o najwyższej jakości ofert Strzelnicy U27.

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
;